צמידי טניס

ziv-or-jewelry   ||   18 בנובמבר 2021

צמיד טניס הוא תכשיט עם אבני חן שמשובצים קרוב ואחד אחרי השני סביב כל פרק כף היד. אבני החן המשובצות על צמידים מן הסוג הזה יכולות להיות יהלומים, אך יש עוד כמה סוגים שונים של אבני חן מתאימות. בכל מקרה, ההבדל העיקרי בין עיצוב של צמיד טניס לבין עיצוב רגיל בא לידי ביטוי בצפיפות של אבני החן ובאופן שבו הן משובצות כל הדרך סביב פרק כף היד של האישה. היתרון של צמיד טניס יהלומים בא לידי ביטוי במראה אטרקטיבי וייחודי. ראשית, צמידי טניס נחשבים נוחים מאוד ואפשר לענוד אותם גם בשגרה וגם לאירועים אקסקלוסיביים. שנית, הצמידים מאובטחים היטב והם הרבה יותר בטוחים לעומת הצמיד הרגיל והמשוחרר. מעבר לכך, כיום ניתן לבחור צמידים מזהב לבן לאישה או לשלב על גבי צמיד יהלומים עוד סוגים של אבני חן מיוחדות.

כיצד לבחור את הצמיד המושלם?

בחירה של צמידי טניס היא כמובן עניין של טעם אישי. גברים ונשים כאחד מעדיפים סוגים שונים של צמידי טניס, מה גם שקשה להצביע בצורה חד משמעית על דגם שמתאים לכולם. לכן הבחירה בצמיד צריכה להיות קשורה מצד אחד לטעם האישי של מי שעומדת לענוד אותו, אך מצד שני גם למפרט האובייקטיבי. את הצמיד המושלם אפשר לבחור לפי איכות הזהב. ככל שאיכות הזהב תהיה גבוהה יותר כך צפוי גם המחיר של הצמיד לעלות, אך זה משתלם לטווח ארוך ועל רקע העמידות בפני בלאי ושחיקה. למעשה, משתלם יותר לרכוש צמיד לאישה מזהב טהור ואיכותי – מאשר לנסות לחסוך בטווח הקצר ולאחר מכן לשלם ביוקר על שחיקה של צמידים מזהב לבן לאישה או לגבר. בנוסף, את הצמיד בוחרים לפי איכות היהלומים המשובצים. היהלומים הם אלו שמייקרים צמידי טניס לעומת צמידם רגילים, אבל הם גם אלו שאחראיים על המראה המיוחד שלו. אם בוחרים יהלומים על חשבון אבני חן אחרות, עדיף שהיהלומים יהיו איכותיים ובדרגות ליטוש וצבע כמה שיותר גבוהות.

כמה עולה צמיד יהלומים?

המחיר של צמיד טניס יהלומים נקבע גם הוא לפי איכות הזהב ובהתאם לאיכות אבני החן שמשובצות עליו. אם רוצים ליהנות מהיתרונות של צמידי טניס, צריך לבדוק כמה הם עולים ביחס לתקציב והאם אבני החן או היהלומים מגיעים עם תעודה גמולוגית שמעידה על האיכות שלהם. לבסוף, יש מבצעים שונים לאורך השנה שבהם ניתן להשתמש על מנת להשיג צמידי יהלומים במחירים טובים. מבצעים אלו מפורסמים על ידי רשתות השיווק, התכשיטים והאופנה והם עולים בקנה אחד עם הצרכים של נשים וגברים כאחד. אם רוצים לרכוש צמידי טניס מתוך המבצעים, אפשר לעשות זאת בקלות בעזרת התאמה שלהם לקהל היעד ועל בסיס השוואת דגמים לפי פרמטרים כמו איכות הזהב ואיכות היהלומים.

למידע נוסף התקשרו 073-7597200 או השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם