תליונים מזהב

ziv-or-jewelry   ||   1 בדצמבר 2021

חולצה יפה ושמלה מרשימה של אישה המודעת לעצמה, יובילו ברוב המקרים למחשוף שמעליו משתלשל תליון מרשים. התליונים של “זיו אור”, משלבים זהב לבן וזהב צהוב עם אבנים יקרות כגון יהלומים ופנינים, המסייעים למי שעונדת אותם לשדר את את התחושה שהיא האישה האלגנטית ביותר בעולם. התליונים של “זיו אור” מיועדים לאישה שמכירה בערכה. בזמן עיצוב התליונים, ניתנת תשומת לב מדוקדקת לפרטים הקטנים ולגימור, שהופכים את התליון לפריט שמפאר את צווארה של העונדת אותו. ניתן למצוא ב”זיו אור” תליונים מסוגים שונים: תליונים ישראלים המתאפיינים בצורת המגן דוד, תליונים מיסטיים כגון חמסות, פרסות או כוכבים, תליוני אהבה הכוללים לבבות משובצים בעשרות יהלומים, תליונים מעולם הטבע הכוללים פרפרים ופרחים, וכן תליונים נפתחים בתוכם ניתן לשמור תמונה של אדם אהוב.

כדי להבטיח את יופיו של המוצר, משובצים בתליונים של “זיו אור” יהלומים, פנינים ואבנים יקרות אחרות, שמטרתן להבליט ולחטב את הצוואר הנשי. תליון נחשב לאחת המתנות הרומנטיות ביותר והמחמיאות ביותר, לצווארה של אהובתכם. תליון המשלב זהב עם יהלום, יבטיח מתנה אותה אהובתכם תמשיך לענוד לאורך כל חייה.

טיפים לקניית תליון

הקפידו כי השרשרת של התליון לא תבלוט יתר על המידה ולא תסיט את תשומת הלב מהתליון עצמו. שרשרת התליון צריכה להיות דקה ולהיות עשויה ממתכת שתתאים לגוון התליון. בשונה מתכשיטי יהלומים אחרים, תליוני יהלומים מציעים מגוון רחב ביותר של אפשרויות עיצוב ולכן ניתן להביע באמצעותם מסרים אישיים – תליון בצורת לב נפוץ ביותר בתליוני יהלומים והוא משמש כמתנה רומנטית מיוחדת ואישית.

בנוסף, ניתן למצוא גם תליונים בצורת פרסה, בצורת אותיות שונות וכן תליונים בעיצובים ייחודיים יפהפיים נוספים. אם אתם מעוניינים לרכוש תליון יהלום גדול ללא דוגמאות עיצוביות, יהלומים צבעוניים או יהלומים קטנים, בחרו מסגרת שתבליט את היהלום כך שיראה גדול יותר, ולא מסגרת אשר תתפוס את מקומו וביחס אליה הוא יראה קטן מגודלו האמיתי. לא לשכוח ביציאה מהחנות, הערכת שווי היהלומים עבור הביטוח ותעודת אחריות על התכשיט.

למידע נוסף התקשרו 073-7597200 או השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

  וואטסאפ צלצלו עכשיו לפרטים נוספים

  לשאלות על המוצר ופרטים נוספים

  או
  השאר/י פרטים וניצור עמך קשר

  רוצה לראות בעצמך את המבחר?

  יש לך עוד שאלות?

  כמה פרטים קטנים ואנחנו כבר חוזרים